Autokoulu Pasila Oy La 23.9.2017   19:31




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Ma 25.9.2017 klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu



OpetusB-course in englishTheory lessons schedule

Theory lessons schedule

B 1Mon 7.8.2017 from 17.00 to 18.00
or
Mon 7.8.2017 from 11.00 to 12.00
B 14-15Tue 8.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 25.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 10.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 16-17Wed 9.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 1.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 15.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 18-19Thu 10.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 7.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 17.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 2-3Tue 15.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Tue 22.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 4-5Tue 22.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 15.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 24.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 6-7Tue 29.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 22.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 29.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 8-9Wed 30.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 29.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 31.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 10-11Thu 31.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 10.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 5.9.2017 from 11.00 to 12.30
B 12-13Tue 12.9.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 18.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 8.8.2017 from 11.00 to 12.30


Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2017
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign