Autokoulu Pasila Oy Ma 21.8.2017   03:58




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Tänään 21.8. klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu



OpetusB-course in englishTheory lessons schedule

Theory lessons schedule

B 1Mon 26.6.2017 from 17.00 to 18.00
or
Mon 26.6.2017 from 11.00 to 12.00
B 6-7Tue 4.7.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 14.7.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 13.7.2017 from 11.00 to 12.30
B 8-9Wed 5.7.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 4.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 1.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 10-11Thu 6.7.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 10.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 3.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 2-3Tue 11.7.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 6.7.2017 from 11.00 to 12.30
B 12-13Tue 1.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 18.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 8.8.2017 from 11.00 to 12.30
B 14-15Tue 8.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 25.8.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 27.6.2017 from 11.00 to 12.30
B 16-17Wed 9.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 1.9.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 29.6.2017 from 11.00 to 12.30
B 18-19Thu 10.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 30.6.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 4.7.2017 from 11.00 to 12.30
B 4-5Tue 22.8.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 6.7.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 11.7.2017 from 11.00 to 12.30


Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2017
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign