Autokoulu Pasila Oy To 24.5.2018   05:26




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Ma 28.5.2018 klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu



OpetusB-course in englishTheory lessons schedule

Theory lessons schedule

B 1Mon 26.2.2018 from 17.00 to 18.00
or
Mon 26.2.2018 from 11.00 to 12.00
B 2-3Tue 27.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Thu 8.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 12-13Tue 6.3.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 9.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 27.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 14-15Tue 13.3.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 16.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 27.2.2018 from 11.00 to 12.30
B 16-17Wed 14.3.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 23.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 1.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 18-19Thu 15.3.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 13.4.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 6.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 4-5Thu 29.3.2018 from 16.00 to 17.30
or
Fri 20.4.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 13.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 6-7Wed 4.4.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 27.4.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 15.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 8-9Thu 5.4.2018 from 17.00 to 18.30
or
Thu 3.5.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 20.3.2018 from 11.00 to 12.30
B 10-11Fri 6.4.2018 from 16.00 to 17.30
or
Fri 2.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 22.3.2018 from 11.00 to 12.30


Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2018
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign