Autokoulu Pasila Oy Ke 25.4.2018   11:22




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Ma 30.4.2018 klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu



OpetusB-course in englishTheory lessons schedule

Theory lessons schedule

B 1Mon 15.1.2018 from 17.00 to 18.00
or
Mon 15.1.2018 from 11.00 to 12.00
B 2-3Tue 16.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Tue 6.2.2018 from 11.00 to 12.30
B 12-13Tue 23.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 9.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 23.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 14-15Tue 30.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 16.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 25.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 16-17Wed 31.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 19.1.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 30.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 18-19Thu 1.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Thu 25.1.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 1.2.2018 from 11.00 to 12.30
B 4-5Tue 13.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 2.2.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 8.2.2018 from 11.00 to 12.30
B 6-7Tue 20.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 9.2.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 13.2.2018 from 11.00 to 12.30
B 8-9Wed 21.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 16.2.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 16.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 10-11Thu 22.2.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 2.3.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 18.1.2018 from 11.00 to 12.30


Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2018
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign