Autokoulu Pasila Oy Ke 25.4.2018   11:30




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Ma 30.4.2018 klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu



OpetusB-course in englishTheory lessons schedule

Theory lessons schedule

B 1Mon 4.12.2017 from 17.00 to 18.00
or
Mon 4.12.2017 from 11.00 to 12.00
B 12-13Tue 5.12.2017 from 16.00 to 17.30
or
Fri 29.12.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 12.12.2017 from 11.00 to 12.30
B 14-15Tue 12.12.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 5.1.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 14.12.2017 from 11.00 to 12.30
B 16-17Wed 13.12.2017 from 17.00 to 18.30
or
Fri 19.1.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 19.12.2017 from 11.00 to 12.30
B 18-19Thu 14.12.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 25.1.2018 from 8.00 to 9.30
or
Thu 28.12.2017 from 11.00 to 12.30
B 2-3Tue 19.12.2017 from 17.00 to 18.30
or
Thu 4.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 4-5Fri 5.1.2018 from 16.00 to 17.30
or
Fri 2.2.2018 from 8.00 to 9.30
or
Tue 9.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 6-7Tue 9.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 8.12.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 11.1.2018 from 11.00 to 12.30
B 8-9Wed 10.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 15.12.2017 from 8.00 to 9.30
or
Tue 5.12.2017 from 11.00 to 12.30
B 10-11Thu 11.1.2018 from 17.00 to 18.30
or
Fri 22.12.2017 from 8.00 to 9.30
or
Thu 7.12.2017 from 11.00 to 12.30


Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2018
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign