Autokoulu Pasila Oy Su 23.2.2020   02:23




ETUSIVU
OPETUS
INFO
ILMOITTAUDU
YHTEYDENOTTO

Seuraavan henkilöautokurssin alkamisajankohta:

Ma 24.2.2020 klo. 17.00 lisätietoja  ilmoittaudu
Katso erikoishintamme tästä!



InfoYhteystiedot

Yhteystiedot

Autokoulu Pasila
Ratapihantie 11
00520 Helsinki
puh / tel 09-140604 | 040-7036825
sähköposti / e-mail:


Toimistomme aukioloajat:
Office open:
ma-to / Mon-Thu auki / open 11.00 - 17.00
pe / Fri auki / open 11.00 - 15.00
la-su / Sat-Sun suljettu / closed


Toimiston joulun ja uuden vuoden ajan aukioloajat:
Office open during Christmas / New Year Holiday season:
Ma / Mon 23.12.2019 11.00 - 15.00
Ti / Tue 24.12.2019 suljettu / closed
Ke / Wed 25.12.2019 suljettu / closed
To / Thu 26.12.2019 suljettu / closed
Pe / Fri 27.12.2019 suljettu / closed
Ma / Mon 30.12.2019 11.00 - 17.00
Ti / Tue 31.12.2019 11.00 - 15.00
Ke / Wed 1.1.2020 suljettu / closed
To / Thu 2.1.2020 11.00 - 17.00
Pe / Fri 3.1.2020 11.00 - 15.00
Ma / Mon 6.1.2020 suljettu / closed
Ti / Tue 7.1.2020 11.00 - 17.00
Ke / Wed 8.1.2020 11.00 - 17.00
To / Thu 9.1.2020 11.00 - 17.00
Pe / Fri 10.1.2020 11.00 - 15.00


Kartta
Autokoulu




Copyright © Autokoulu Pasila Oy 2020
Ratapihantie 11 00520 Helsinki
puh. 09-140604 / 040-7036825
  Webdesign